Hvězdní MITON boys. Dubnový E-shopista se blíží.

Heureka, Slevomat, Skrz, DámeJídlo, Bonami, Rohlík…Co mají společného nejúspěšnější projekty českého internetu? Spatřili světlo světa v rukou společnosti Miton. Jak se dělají nejúspěšnější e-comemrce projekty na českém trhu a jak skvěle spolu fungují Miton Boys – to vše vám sami prozradí v příštím díle diskusního cyklu Eshopista.

Společnost Miton založili už v roce 2000 čtyři společníci Tomáš Matějček, Ondřej Raška, Michal Jirák a Milan Zemánek. V roce 2005 získali prestižní ocenění Deloitte Technology Fast 50 Rising Stars za nejrychleji rostoucí technologickou firmu v ČR. V průběhu let se jejich řada rozrostla o další členy – Tomáše Hodbodě, který s Mitonem rozjížděl právě Heureku, a Václava Štrupla, zakladatele Bonami.

Miton_

Tržby Mitonu se dnes blíží ke čtyřem miliardám korun. Za patnáct let své existence rozjeli Miton boys přes dvacet firem a třináct jich úspěšně prodali. Kluci si však nehrají jen na českém písečku, vedle vlastních projektů firma spoluvlastní deset společností v sedmi zemích Evropy. Jaké to je projektovat věci na zelené louce? Jak se hledají nové příležitosti v e-commerce? Je těžké hledat novou inspiraci, a jak na to?

Kdy: Středa 27. dubna, registrace od 15:00 do 15:30 hodin

Kde: Hotel Barceló Praha (Na Strži 140 00 Praha 4)

Vstup: 624 Kč bez DPH

Registrovat se můžete přímo na Eshopista.cz, pro 20% slevu využijte slevový kód:  heureka-cra

Hlavní poslání projektu dokonale vystihuje jeho motto „Eshopisté eshopistům“ – vzájemné obohacování leaderů e-shopů osobními zkušenostmi z online businessu. Hosty již byli zástupci z e-shopů Lékárna.cz, Snowboards.cz, Parfums.cz nebo CZC.cz. Podívejte se na to nejzajímavější z těchto mítinků a nezapomeňte také odebírat kanál Eshopista na Youtube. Všechna videa z proběhlých mítinků najdete na webu www.eshopista.cz.

Leave a Reply