Miliardový byznys otce a syna – to je levnéELEKTRO a březnový E-shopista

 

E-shop levnéELEKTRO vznikl v roce 2005 jako rozšíření kamenného obchodu společnosti ELEKTRA PV, která působí na trhu už od roku 1992. Zakladatelem ELEKTRO PV je Petr Václav st., a od samého počátku mu ve firmě pomáhá také syn Petr Václav ml. Řeší jeden netypický aspekt – následnictví. Jak funguje mezigenerační spoluvládnutí otce a syna v e-shopu se silnou regionální základnou? Jaká je změna fungování z malé rodinné firmy na téměř korporátní?  To vše vám prozradí příští díl diskusního cyklu Eshopista.

 e-shopista_levneelektro

E-shop levneELEKTRO.cz je ve vysoce konkurenčním prostředí zaměřen na zisk. V roce 2015 se tržby e-shopu pohybovaly v hodnotě 1,5 mld korun. Tento e-shop dnes roste průměrně o 15% každý rok a je jedním z předních lídrů české ecommerce. Podruhé za sebou zvítězil mezi českými e-shopy v Ceně popularity soutěže ShopRoku 2015. Dozvíte se, co dělá levneELEKTRO.cz jinak, než jakou běžné zvyklosti internetových obchodů zjistíte, jak vypadá marketingový mix e-shopu v obtížném nízko-maržovém segmentu a také jestli se dá se pod brandem levneELEKTRO.cz prodávat i neelektrifikované zboží.

Kdy: Středa 30. března, registrace od 15:00 do 15:30 hodin

Kde: Restaurant Danubio (Karolinská 650/1-2, Praha 8)

Vstup: 624 Kč bez DPH

Registrovat se můžete přímo na Eshopista.cz, pro 20% slevu využijte slevový kód:  heureka-cra

Hlavní poslání projektu dokonale vystihuje jeho motto „Eshopisté eshopistům“ – vzájemné obohacování leaderů e-shopů osobními zkušenostmi z online businessu. Hosty již byli zástupci z e-shopů Lékárna.cz, Snowboards.cz, Parfums.cz nebo CZC.cz. Podívejte se na to nejzajímavější z těchto mítinků a nezapomeňte také odebírat kanál Eshopista na Youtube. Všechna videa z proběhlých mítinků najdete na webu www.eshopista.cz.

Leave a Reply