Vyplňujte správně názvy produktů

Pro správné zobrazení produktů na Heurece je potřeba správně vyplňovat všechny důležité informace do názvu produktů. Do názvu produktu však nepatří žádné další informace, na které jsou speciální tagy, nebo které jakýmkoliv způsobem propagují samotný obchod. Za nesprávné vyplnění názvu produktu mohou být e-shopy postihovány.

Na informace o dárku zdarma je samostatný tag GIFT. Také na informace o ceně dopravy existuje samostatný tag DELIVERY, díky němuž se předávají informace o ceně dopravy přímo ke konkrétnímu produktu. Informace o dopravě zdarma se pak zobrazuje samostatně pod cenou produktu.

Nabídka uprostřed je vyplněna správně; vrchní a spodní produkt mají název produktu vyplněn chybně.

1-obr-obrazek_nazvy_prod

Do názvu produktu nepatří ani další informace, jako například informace o splátkovém prodeji, o výdejních místech nebo o skladové dostupnosti.

Takto vypadají nesprávně vyplněné názvy produktů a tagu GIFT:

Výstřižek

Product_2

gift_2

Správně vyplněné názvy produktů a příslušných tagů:

product_1

gift_1

 

Je tedy potřeba mít všechny názvy produktů správně vyplněny v XML souborech v tagu PRODUCTNAME, v tagu PRODUCT či v tagu GIFT.

V případě jakýchkoliv nejasností ohledně vyplňování názvu produktů nám napište na podpora@heureka.cz.

Za nesprávné vyplnění názvu produktu v XML souboru budou obchody postihovány.

 

2 komentáře u „Vyplňujte správně názvy produktů“

 1. Dobrý den,
  rád bych se zeptal, jak je to nyní s A/B testy produktových stránek Heureky. Objevuje se nyní GIFT na všech verzích stránek?

  Děkuji.

 2. Dobrý den, pane Mergado,

  zobrazování parametru GIFT v tuto chvíli netestujeme. Pokud se vám někde zobrazuje chybně nebo vůbec, napište nám na podpora@heureka.cz, mrkneme na to 🙂

  Pěkný den,
  Adéla

Leave a Reply