Nejen o tom, jak na prodej léků na internetu, promluví Martin Kasa v listopadovém E-shopistovi

Matador české e-commerce, úspěšný provozovatel internetové lékárny Pilulka.cz a bývalý spolumajitel jednoho z předních českých e-shopů Kasa.cz. Nechte se inspirovat jednou z ostřílených hvězd českého online trhu Martinem Kasou. Jaké má cíle pro tento rok? Na jakých pracuje projektech? O tyto a o mnoho dalších informací se s vámi podělí Martin Kasa.

Martin Kasa je úspěšný český podnikatel, který se pohybuje na poli české e-commerce už několik let. Martin Kasa byl spolumajitelem e-shopu Kasa.cz a nyní provozuje přední českou internetovou lékárnu Pilulka.cz, která každoročně významně roste. Nechte se inspirovat příběhem člověka, který má mezi hlavními cíli letošního roku vybudovat nové sklady (fyzicky) s průchodností 20 tisíc zboží denně; nasadit úplně nový ERP + WMS; postavit síť 20 – 30 kamenných lékáren + rozšířit partnerské lékárny ze současných 85 v Pilulce a 280 v alianci a asi dalších 1 000 drobnějších úkolů. Více informací naleznete na webu Eshopisty.

e-shopista_kasa

Kdy: Úterý 3. listopadu, registrace od 15:00 hodin

Kde: Restaurant Danubio (Karolinská 650/1-2, Praha 8)

Vstup: 624 Kč bez DPH

Registrovat se můžete přímo na Eshopista.cz, pro 20% slevu využijte slevový kód:  heureka-snu.

Doprovodným programem bude soutěž o PPC konzultace kampaní od Skliku a ACOMWARE zdarma či možnost zapojit se do Vánoční soutěže s Sklikem o 20 000 Kč.

etnetera_e-shopistaDopoledne se můžete zúčastnit workshopu s Etneterou, který proběhne v kavárně Café (Karolinská 650/1, Praha 8) od 10:00 do 13:00. Účast na workshopu je zdarma včetně občerstvení, počet hostů je omezen.

Hlavní poslání projektu dokonale vystihuje jeho motto „Eshopisté eshopistům“ – vzájemné obohacování leaderů e-shopů osobními zkušenostmi z online businessu. Hosty již byli zástupci z e-shopů Lékárna.cz, Snowboards.cz, Parfums.cz nebo CZC.cz. Podívejte se na to nejzajímavější z těchto mítinků a nezapomeňte také odebírat kanál Eshopista na Youtube. Všechna videa z proběhlých mítinků najdete na webu www.eshopista.cz.