Počet produktů na Heurece přesáhl 14 miliónů, TOP výběr je i s 3D modely

Protože zákazníci vybírají zboží primárně zrakem, spustila Heureka zobrazení vybraných produktů pomocí 3D modelů. První várka nejoblíbenějších produktů už je dostupná a další budou postupně přibývat. Celkem si můžou zákazníci na Heurece vybírat už z více než 14 miliónů produktů.

Jedná se zatím o sortiment elektra, mobilních telefonů a IT. Časem přibydou i jiné kategorie produktů. Možnost zobrazit si 3D produkt bude znázorněno v pravém dolním rohu, viz obrázek. Zákazníci si pak budou moci vybrat, zda si chtějí obrázek prohlédnout standardně nebo využít možnost 3D zobrazení. 3D modely jsou dostupné ve vysokém rozlišení.

triDmodel

triDmodel3

triDmodel4

3D modely produktů budou zatím spouštěny zhruba u 3 000 produktů, další však budou postupně následovat. Takovéto dokonalé zobrazení produktů přinese zákazníkům větší a silnější zážitek z nakupování, 3D modely bude časem možné zvětšit si přes celou obrazovku a zobrazit si do nejmenšího detailu veškeré vychytávky, které produkt nabízí. Jsou-li dostupné, modely obsahují i další barevné či setové varianty.

Přibyde také možnost zobrazit si model i na mobilních zařízeních. Aktuálně se 3D modely zobrazují například u tohoto produktu, u tohoto nebo u tohoto. Dodavatelem obrázku je společnost 3D V360 LIMITED. Stejnou kolekci 3Doidů budeme zákazníkům nabízet postupně také na slovenské Heurece.