Jak prodávat online zboží za sto tisíc? Prozradí zářijový Eshopista s Uni-maxem

Jaké bylo podnikání na internetu v roce 1995? Jak se řeší logistika v e-shopu, který působí na mezinárodním trhu? Navíc s produkty, které běžně stojí sta tisíce korun? To vše a mnohem více povypráví Kamil Hrbáček z e-shopu Uni-max. Srdečně vás zveme na zářijového e-shopistu, tentokrát se speciálním doprovodným programem.

E-shop Uni-max.cz působí na českém trhu již dvacátým rokem, a kromě Česka působí například v Maďarksu, Polsku nebo Rumunsku. Jeho generální manažer a jednatel Kamil Hrbáček se s vámi podělí o zážitky s online podnikáním před dvaceti lety, předá konkrétní zkušenosti z řady trhů – nabídne příběhy o maďarském finančním úřadu, tvrdém americkém trhu nebo polském e-shopovém „džihádu“. Povypráví také o tom, proč a jak diverzifikuje své investice a proč byste to měli udělat také. V neposlední řadě se dozvíte také o tom, jak vznikla myšlenka FotoRobot, kterou si nechal patentovat a slaví s ní úspěch po celém světě.

V rámci bonusového programu uvidíte prezentaci výsledků 2. ročníku Česká košík roku a budete mít možnost živě si otestovat e-shop podle vašeho výběru. Bude také probíhat vánoční soutěž s Sklikem o dvacet tisíc nebo konzultaci PPC kampaní od Acomwaru zdarma. Více informací naleznete na webu Eshopisty.

Kdy: Středa 23. září, registrace od 15:30 hodin

Kde: Restaurant Danubio (Karolinská 650/1-2, Praha 8)

Vstup: Last minute nabídka za 299 Kč bez DPH. Stačí zadat slevový kód lastminute-299

Registrovat se můžete přímo na Eshopista.cz.

Hlavní poslání projektu dokonale vystihuje jeho motto „Eshopisté eshopistům“ – vzájemné obohacování leaderů e-shopů osobními zkušenostmi z online businessu. Hosty již byli zástupci z e-shopů Lékárna.cz, Snowboards.cz, Parfums.cz nebo CZC.cz. Podívejte se na to nejzajímavější z těchto mítinků a nezapomeňte také odebírat kanál Eshopista na Youtube. Všechna videa z proběhlých mítinků najdete na webu www.eshopista.cz.