E-Business Forum 2015: případovky, workshopy i komplexní analýza české e-commerce

Už posedmé se letos setkají internetoví obchodníci, manažeři, markeťáci, konzultanti, právníci… prostě všichni, kteří mají co dočinění s online businessem, na jedné z nejvýznamnějších e-commerce konferencí letošního roku – na konferenci E- Business Forum 2015. Konference se koná 22. září 2015 v kongresovém centru U Hájků.

Jako hlavní spíkr otevře celý informacemi nabitý den ředitel Heureky Tomáš Braverman. Tomáš podrobně rozebere potenciál české e-commerce z pohledu jednotlivých kategorií. Je v jednotlivých kategoriích prostor pro další hráče? Kdo jim dominuje? Jaké produkty se v rámci podkategorií prodávají nejvíce? Komplexní analýza českého online prostředí odstartuje už deset minut po deváté.

Dalším spíkrem je přední evropský odborník na zvyklosti spotřebitelů z agentury Glacier Consulting Ken Hudges, který představí rozdíly v očekávání spotřebitelů narozených před a po příchodu Googlu. Přednáška přinese zajímavý pohled do mezigeneračních změn spotřebitelů a odpoví na otázky o tom, co vlastně dnešní spotřebitel opravdu chce.

Těšit se můžete také na řadu workshopů případové studie – Heureka Data ninja Michal Synek povede workshop k novému produktu Heureky – prodeji dat; o datové analytice a business inteligence bude i další workshop Vojty Ročka z investiční skupiny Rockaway.

Kromě workshopů se můžete těšit také na případové studie – personalizaci středně velkého e-shopu odkryje zakladatel Bastard.cz Matez Jindra; zákulisí výběru letošního Košíku roku poodhalí Lukáš Hurych z Twista; Michal Jirek z Delicada ukáže, že základem všeho je však stále především prozákaznický přístup a kvalita služeb.

Přijďte tedy získat informace, načerpat inspiraci a v neposlední řade se potkat se zajímavými lidmi z oboru. A protože je Heureka generální partner konference, získejte slevu 30 % na vstup. Stačí při registraci zadat slevový kód EBF _ 15.

Celý program včetně informací o jednotlivých řečnících naleznete na stránkách akce. Na viděnou v úterý 22. září u Hájků.