ShopRoku 2015 – největší e-commerce show roku 2016

Češi nakupují online stále častěji, a utrácí v e-shopech pořád víc a víc peněz.  A to je důvod, proč už si konečně česká e-commerce zaslouží pořádnou oslavu, o které se bude hodně mluvit. Po šesti letech soutěže ShopRoku jsme se rozhodli pro velkou změnu. Zachováme princip soutěže, vše ostatní bude ale jiné. Chceme vám přinést nezapomenutelný zážitek a oslavu, kterou si zasloužíte. Největší galavečer e-commerce spojený s exkluzivním programem, v rámci kterého budou vyhlášeny  výsledky soutěže ShopRoku 2015, se uskuteční  v březnu 2016 ve Foru Karlín. 

Hlavní změnou v celé soutěži je nové načasování samotné soutěže i vyhlášení výsledků, které proběhne až po uplynutí celého kalendářního roku 2015. Pro tuto změnu jsme se rozhodli hned z několika důvodů, především ale proto, abyste si největší oslavu e-commerce mohli užít bez stresu z probíhajícího vánočního šílenství. Bavit se a užívat si e-commerce akci tak budete moci nikoli uprostřed nejdůležitější sezóny, kdy se chcete plně věnovat svým zákazníkům, ale hezky v klidu a v pohodové atmosféře přicházejícího jara.

Také jsme v souvislosti s vyhlášením upustili od konference. Odborných akcí a seminářů je v průběhu celého roku dost. My jsme se rozhodli vás pobavit, přinést show a zážitek, při kterém si oddychnete, pobavíte se, a na který nezapomenete.

I když trochu měníme koncept, princip a cíle soutěže však zůstávají stejné – najít, vyhlásit a  ocenit ty nejkvalitnější a nejpopulárnější e-shopy na českém internetu za uplynulý rok ve třech známých kategoriích.

Více podrobností vám ale zatím neprozradíme – důležité informace přineseme včas, a vy se už teď můžete těšit na největší e-commerce show roku 2016.

A jak to vypadalo vloni? Informace o loňských vítězích najdete na webu akce. Tamtéž zároveň informace o proběhlých ročnících konferenci ShopRoku Meeting včetně fotogalerie. Průběh celého dne i slavnostního vyhlašování výsledků si můžete prohlédnout na videu.