Byznys díky lásce k hudbě – to jsou Kytary.cz na dalším Eshopistovi

Lze se z „obýváku“ vypracovat až na 250 miliónový obrat? Je možné se stát nejznámějším brandem v odvětví? A jak docílit open rate newsletterů 80 %? O nejistých začátcích, skvělé současnosti i očekávané budoucnosti promluví zástupci největšího českého e-shopu s hudebními nástroji – Jan Pils a Filip Černý z e-shopu Kytary.cz. Březnový Eshopista je tady!

Kytary.cz_e-shopista

Kytary.cz, to je ve světě hudebních nástrojů pojem. Loni překročili obrat dvouset miliónů korun. Jdou stále nahoru a vypadá to, že s tím jen tak nehodlají přestat. Brand, u kterého nakupují děti při nástupu do uměleckých škol i největší hvězdy českého showbusinessu, jejich produktová videa jsou plná hvězd. Moderní logistické centrum s obrovskými skladovacími i kancelářskými plochami, zastoupení desítek známých značek a stovky naskladněných kontejnerů ze zámoří ročně. Jaká byla cesta k tomuto úspěchu, který zdaleka nekončí? Přijďte načerpat energii a zkušenosti od těch nejlepších – o cestě nahoru a inspiraci promluví jeden z majitelů společnosti Jan Pils a šéf marketingu Kytary.cz Filip Černý.

Kdy: Čtvrtek 26. března od 15 do 18 hodin

Kde: Restaurant Danubio (Karolinská 650/1-2, Praha 8)

Vstup: 624 Kč bez DPH

Registrovat se můžete přímo na Eshopista.cz, pro 20% slevu využijte slevový kód: heureka-07-qde

Hlavní poslání projektu dokonale vystihuje jeho motto „Eshopisté eshopistům“ – vzájemné obohacování leaderů e-shopů osobními zkušenostmi z online businessu. Hosty již byli zástupci z e-shopů Lékárna.cz, Snowboards.cz, Parfums.cz nebo CZC.cz. Podívejte se na to nejzajímavější z těchto mítinků a nezapomeňte také odebírat kanál Eshopista na Youtube. Všechna videa z proběhlých mítinků najdete na webu www.eshopista.cz.