Heureka zveřejnila výsledky soutěže ProduktRoku 2014

Již popáté letos Heureka.cz vyhlásila nejpopulárnější produkty na českém internetu, které se mohou pyšnit titulem ProduktRoku 2014. Ve třiceti kategoriích rozhodlo o vítězích čtvrt miliardy návštěv na Heurece v uplynulém roce. Kromě nových vítězů přinesl pátý ročník další novinku – nové logo soutěže pro vítěze a finalisty a celkový redesign stránek produktroku.cz.

Logo_produktRoku_small

Vítěz a 4 finalisté byli vyhlášeni ve 30 kategoriích. A jak to celé dopadlo? V kategorii mobilních telefonů zvítězil Samsung Galaxy S4 mini, mezi tablety zvítězil Lenovo IdeaPad, notebookem roku se stal Acer Aspire E1-510. Televizory ovládla značka LG – 3D televizí se stala LG 42LB650V, za LED televize zvítězila LG 49LB550V.

LG_produktRoku_small

 Zástupci společnosti LG v čele s Managing directorem Charlie Kwonem (nejvíce vpravo).

Lenovo_produkt_roku_small

Jindřich Váša (vlevo), Consumer manager z Lenovo Czech Republic přebírá ocenění ProduktRoku 2014 v kategorii tablety.

Novými kategoriemi letošního roku jsou erotické pomůcky, ve kterých se Produktem roku stal vibrátor Vibe Therapy Zest. Není překvapivé, že mezi knihami se na prvním místě umístila oblíbená kuchařka Vaříme s Láďou Hruškou levně a chutně. Kompletní výsledky letošního ročníku jsou dostupné na webových stránkách soutěže www.produktroku.cz. Vítěze a finalisty soutěže můžete na svých stránkách označit novými logy, která jsou dostupná ke stažení ve všech formátech zde.