Heureka Roadshow 2015 právě startuje

Již po dva roky se s Vámi potkáváme v rámci akce s názvem Heureka Roadshow. Ceníme si Vašeho zájmu i pozitivních reakcí, a proto jsme se rozhodli v našem úsilí nepolevit, ba naopak. Startuje Heureka Roadshow 2015 ve svém novém pojetí a s našlapaným programem. Potkejte se s námi na praktickém workshopu a zajistěte si místa včas.

Na základě Vaší zpětné vazby z předešlých ročníků jsme pro Vás připravili hned několik změn a novinek. Na co se můžete těšit? Zástupci Heureky se s Vámi potkají na praktickém workshopu, kde Vás na příkladu fiktivního e-shopu provedou Heurekou a efektivním využitím jejích možností a funkcí.

Na praktických příkladech a ukázkách s Vámi projdeme témata jako XML Feed, správné párování produktů a jaké jsou nejčastější chyby, jak se chová zákazník na Heurece nebo co je tzv. zákaznické minimum. Dozvíte se také, jestli je pro vás vhodné být na Heurece a jak z ní vytěžit maximum. Naučíte se, jak vhodně a efektivně využít základní i pokročilé funkce a služby Heureky, jak úspěšně měřit konverze. Seznámíme Vás s výsledky Heureka Košíku od doby jeho spuštění.

Během programu bude také dostatečný prostor pro Vaše dotazy a individuální konzultace.

Počet míst je omezen a maximální kapacita workshopu je 40 osob. Proto neváhejte, a zajistěte si svá místa včas. Cena workshopu je 390 Kč.

Čeká nás: 17. 3. Liberec, 18. 3. Hradec Králové,  21. 4. Praha, 19. 5. Bratislava, 20. 5. Brno, 16. 6. Ostrava a 15.9. opět Praha

Více informací o letošním ročníku a možnosti zakoupení vstupenek najdete zde.

V případě Vašich dotazů ohledně Heureka Roadshow se prosím obraťte na michaela.sukenikova@heureka.cz.