První E-shopista v novém roce s dvoumiliardovým CZC.cz

Obrat předního českého prodejce hardwaru a černé elektroniky, e-shopu CZC.cz (dříve Czech Computers), se blíží dvěma miliardám. Nová generální ředitelka v roce 2013 přicházející z Mall.cz, změna marketingového šéfa, akvizice OK Computers a změny v majetkové struktuře – to všechno nastartovalo, a nadále potvrzuje, ambice e-shopu stát se jedničkou české hardwarové ligy. Více již na nejnovějším E-shopistovi.

 CZC_eshopista

Firma s centrálou v Příbrami vyniká vysokou loajalitou klientů a také jejich ochotou tvořit na webu uživatelský obsah (user driven content) v neobvyklém rozsahu. Velmi dobře fungují i partnerské prodejny dostupné i v menších městech. Proč má CZC.cz partnerské prodejny v menších městech? Co je nastartovalo po krizi v roce 2009? Jak vypadá marketing CZC.cz? O tom všem promluví v rámci dalšího dílu Eshopisty ti nejpovolanější, majitel Josef Matějka a šéf marketingu Kamil Demuth.

Kdy: Středa 18. února od 15 do 18 hodin

Kde: Restaurant Danubio (Karolinská 650/1-2, Praha 8)

Vstup: 624 Kč bez DPH

Registrovat se můžete přímo na stránkách, pro 20% slevu využijte slevový kód: heureka-06-liz

Hlavní poslání projektu dokonale vystihuje jeho motto „Eshopisté eshopistům“ – vzájemné obohacování leaderů eshopů osobními zkušenostmi z online businessu. Hosty již byli Pavel Hrstka z Lékárna.cz, Roman Blažek ze Snowboards.cz a v říjnu přijali pozvání také Michal Zámec s Radkem Ondrášíkem z Parfums.cz. Podívejte se na to nejzajímavější z těchto mítinků a nezapomeňte také odebírat kanál Eshopista na Youtube. Všechna videa z proběhlých mítinků a další informace najdete na webu www.eshopista.cz.