Další e-shopista se blíží, klíč k úspěchu prozradí Bonami a Fashiondays

Jak přesvědčit miliony žen k otevírání svých peněženek? Jak rozvíjet standardní principy e-shopu jinými cestami? Přijďte se v rámci projektu Eshopista zeptat zástupců úspěšných nákupních klubů Bonami a Fashion Days na to, co vás zajímá. Opět v prostorách restaurace Danubio, ve středu 10. prosince, a opět s 20% slevou.

eshopista_Bonami_FashionDays

Tentokrát netradičně formou panelové diskuse se setkají zástupci dvou úspěšných nákupních klubů – Štěpánka Vílová za Fashion Days a Václav Štrupl za Bonami. Konfrontují a podělí se o své názory o posilování brandu, klíči k jejich úspěchu a neustálému růstu.

Kdy: Středa 10. prosince od 15 do 18 hodin

 Kde: Restaurant Danubio (Karolinská 650/1-2, Praha 8)

 Vstup: 624 Kč bez DPH

Registrovat se můžete přímo na Eshopista.cz, slevový kód pro 20% slevu heureka-05-jut.

Hlavním posláním projektu je vzájemné obohacování a sdílení osobních zkušeností z online businessu. Hosty již byli Pavel Hrstka z Lékárna.cz, Roman Blažek ze Snowboards.cz a v říjnu přijali pozvání také Michal Zámec s Radkem Ondrášíkem z Parfums.cz. Podívejte se na to nejzajímavější z těchto mítinků a nezapomeňte také odebírat kanál Eshopista na Youtube. Všechna videa z proběhlých mítinků najdete na webu www.eshopista.cz.