Den dopravy zdarma startuje už 18. listopadu

Už potřetí chystá Heureka.cz úspěšnou akci Den dopravy zdarma. Během loňského ročníku uskutečnili zákazníci v zapojených e-shopech přes 110 tisíc objednávek a utratili přes 181 miliónů korun.  Právě bezplatná doprava totiž bývá pro Čechy jedním z klíčových faktorů při jejich rozhodování o nákupu na internetu či výběru e-shopu.

 Letos 24 hodin bez poštovného startuje v úterý 18. listopadu ve 12:00 hodin a končí ve středu 19. listopadu také ve 12:00 hodin. Po tuto dobu se bude u zapojených e-shopů zobrazovat ikonkadopravazdarma_ikona

Mezi zapojenými e-shopy ani letos nechybí například Mall.cz, Kasa.cz, CZC.cz nebo onlineshop.cz. Všechny informace o akci, seznam přihlášených obchodů i výsledky předchozích ročníků naleznete na stránce www.dendopravyzdarma.cz. Dejte svým zákazníkům možnost nakoupit i ve Vašem e-shopu a připojte se k více než tisícovce zapojených obchodů.

DDZ_FB

Pokud nevíte, o co se jedná a jak na to, všechno se dozvíte v nápovědě Heureky. Partnerem akce je doručovací společnost DPD a nově se letos akce koná také na Slovensku.