Tři nová výdejní místa HeurekaPoint

Nakupovat zboží v e-shopech a vyzvedávat si je osobně je mezi Čechy fenomén. Také díky tomu se během posledních týdnů síť HeurekaPointů rozrostla hned o tři nová výdejní místa. Nově můžete své zásilky posílat do Rudné u Prahy, do Liberce a do Prahy 1. Všechny tři pobočky též slouží jako podací místo. Veškeré informace o možnosti zapojení do HeurekaPointů naleznete na stránkách www.heurekapoint.cz nebo www.ulozenka.cz.

Jako první jsme nedávno otevřeli novou pobočku v Rudné u Prahy, hned po ní následovalo otevření HeurekaPointu v libereckém nákupním centru Géčko. A poslední otevřená, v Praze již čtvrtá pobočka v nákupní galerii Bílá Labuť na Praze 1.

Uloženka Liberec exteriér.jpg

K napojení na síť HeurekaPointů stačí ve vaší administraci v Heurece rozkliknout záložku HeurekaPoint, kde stačí službu aktivovat. Tím vám zaktivujeme také přístup do systému Uloženky, který slouží pro zadávání dat o zásilkách. Podávání zásilek probíhá přes webové rozhraní Uloženky a je podobné jako při hromadném podání Českou Poštou. Veškeré podrobné informace naleznete na stránkách HeurekaPoint.cz.

Všechna výdejní místa mají otevřeno ve všední dny od 11 do 19 hodin. V síti HeurekaPointů je aktuálně 16 výdejních míst v Čechách, například v Praze, Hradci Králové nebo Brně, a jedno také na Slovensku. Možnost HeurekaPointů aktuálně využívá přes 2 000 e-shopů.

Pobočky HeurekaPoint