Heureka partnerem projektu Eshopista

Startujeme s partnery nový projekt pod názvem Eshopista, který přináší praktické zkušenosti a příběhy úspěšných internetových podnikatelů. Chcete položit otázky úspěšným kolegům e-shopistům, kteří vyřešili nebo aktuálně řeší podobné problémy jako vy?

První Eshopista prozradí, jak přežít bez Google Adwords

První Eshopista se uskuteční 24. dubna v Praze a představí Pavla Hrstku z eshopu Lékárna.cz. Jeho e-shopu bylo zakázáno inzerovat v reklamní síti Google Adwords, kde do té doby utrácel více než 400 000 Kč měsíčně a získané objednávky tvořily téměř 25 % byznysu e-shopu. Pavel Hrstka ale díky proaktivnímu přístupu a zaměření na SEO výpadek v tržbách dokázal nahradit a ještě meziročně zdvojnásobit zisk. Jak to dokázal a je dnes skutečně možné fungovat bez Google jako prodejního kanálu?

Český internet je místem řady podnikatelských úspěchů. Jsou to právě příběhy provozovatelů internetových obchodů a dalších projektů, které jsou zdroje zajímavých zkušeností a postřehů, případně i inspirací do vlastního podnikání. Nová diskusní platforma Eshopista představí formou moderované diskuse s přímým zapojením publika příběhy významných osobností české internetové scény. Bez výjimky půjde o doposud nepublikované příběhy.

eshopista

Blíže o projektu

  • 120 minut diskuse 1 na 1
  • jeden známý e-shopista a jedno hlavní téma + dotazy
  • networking mezi leadery e-shopů

Eshopista.cz nabídne zážitky českých internetových podnikatelů ve formátu moderované diskuse s přímým zapojením publika a jeho dotazů. Délka moderované diskuze bude přibližně 120 minut a doplní ji raut a networking mezi přítomnými e-shopisty.

Inspirujte se úspěchy známých e-shopů, poučte se z jejich chyb a podělte se o vlastní zkušenosti!

Leave a Reply