ShopRoku Meeting 2013 je za námi. Podívejte se na fotky i na prezentace řečníků

10.10.2013, Meet Factory, Praha

Již podruhé proběhla akce ShopRoku Meeting, letos v pražské Meet Factory v duchu Street artu. Odpoledne bylo nabité workshopy s e-commerce odborníky. Vrcholem večera bylo slavnostní vyhlášení těch nejlepším e-shopů v České i Slovenské republice. Akce byla zakončena afterparty se skupinou G Point Hunters. Věříme, že pro vás akce byla přínosná a zajímavá. Ještě jednou gratulujeme všem finalistům i vítězům. Zde jsou k dispozici materiály řečníků.

shoproku_13_06 shoproku_13_05 shoproku_13_04 shoproku_13_03 shoproku_13_02 shoproku_13_01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Více fotek si můžete prohlédnout zde.

Prezentace účastníků:

Doufáme, že se Vám akce líbila a že příští ročník si užijeme minimálně stejně jako letos. Všem, kteří se akce zúčastnili nebo kteří se na přípravě akce podíleli, mockrát děkujeme.

5 komentářů u „ShopRoku Meeting 2013 je za námi. Podívejte se na fotky i na prezentace řečníků“

  1. Dobrý den,
    – Petro, děkujeme za upozornění, na důvod, proč se nezobrazuje prezentace pana Penkaly se podíváme.
    – Jaromíre, prezentace pana Leoše Mareše byly dva obrázky na jednom slidu, šlo o obrázek filmu Avatar a filmu pulp Fiction. Jeho prezentace byla tedy spíše verbální, a proto zde není bohužel umístěna
    – Renato, kliknete, stáhnete si prezentaci, pokud je ke stažení a spustíte u sebe v počítači. Pokud není ke stažení a je jen ke spuštění, tak kliknete a prohlídnete si ji přímo v prohlížeči.

Leave a Reply