Hlasování pro nejoblíbenější ShopRoku 2013 již začalo

Jaké kategorie budeme letos v soutěži ShopRoku 2013 vyhlašovat?

Kromě Ceny kvality a Ceny popularity letos soutěž rozšíří také Cena Heureky. O Cenu Heureky se může ucházet takový eshop, za kterým stojí zajímavý příběh, má přesah či přispívá k sociální integraci.

 

Jak se mohu se svým eshopem zapojit do letošního ročníku?

Do akce se není třeba nijak registrovat. V Ceně popularity mohou internetový uživatelé hlasovat pro jakýkoli svůj oblíbený eshop. Zvítězí tedy ten s nejvíce hlasy. Hlasování letos bude probíhá ve dvou měsících a to srpnu a září. I letos jsme pro eshopy připravily ikonky v různých formátech na podporu hlasování, které si mohou umístit na svůj web či do mailingů.  Ty jsou k dispozici ke stažení na stránkách ShopRoku.

Ukázky loňské podpory Ceny Popularity:

krmeni.cz  levneelektro.cz

maxikovy-hracky.cz progaming.sk

Do Ceny kvality též není třeba eshop nikterak přihlašovat. Zapojen je automaticky každý eshop s certifikátem Ověřeno zákazníky a vyhrají eshopy s top hodnocením ve své kategorii za období od 1. září 2012 do 30. září 2013.

Cenu Heureky získá zajímavý eshop, který prokazatelně splňuje některá z následujících kritérií: stojí za ním zajímavý příběh, má přesah či přispívá k sociální integraci. Na eshop může po dobu nominace upozornit kdokoli. Není nutné, aby se hlásil pouze jeho provozovatel. Stačí do 20. září 2013 poslat představení projektu na adresu cenaheureky@shoproku.cz.

 

Kdy, kde a jakým způsobem bude soutěž vyhlášena?

I letos bude s vyhlášením výsledků spojen Meeting ShopRoku 2013, který proběhne 10. 10. 2013. Místo zatím ponecháme utajené, ale už teď si můžete datum rezervovat ve svém diáři a počítat s místem konání v Praze.

Leave a Reply