Heureka roadshow 2013 se zúčastnily první eshopy

Ve středu odstartovalo první školení v rámci nové Heureka roadshow 2013. Jde o šňůru workshopů, na kterých se potkají zástupci Heureky se zástupci eshopů. Hlavními tématy školení jsou nedávno proběhlé i právě chystané novinky, rady a tipy ohledně párování, měření konverzí nebo „Jak na efektivní nastavení cen prokliků“. Velkým tématem z celkového programu je také  Heureka košík a představení výsledků případové studie.

Heureka roadshow je reakcí na volání Vás, eshopů, po osobním setkání s Heurekou. Díky roadshow máte konečně příležitost osobně se potkat s lidmi z Heureky, seznámit se s možnostmi, které Heureka přináší, i získat prostor k individuálním dotazům a řešením.

Školení bude probíhat ve většině krajských měst. Vzdělávací roadshow jsme zahájili v našem domovském městě, a to Jablonci nad Nisou, kde jsme se potkali s dvacítkou nejen lokálních eshopů. Následovat budou workshopy v Hradci Králové (16.7.), Ostravě (13.8.), Brně (14.8.), Praze (září), v Českých Budějovicích (říjen) a před koncem roku se podíváme i do Plzně (listopad). Přihlastě se včas, na již vypsané termíny se místa rychle zaplňují.

Více informací o roadshow najdete zde http://sluzby.heureka.cz/napoveda/heureka-skoleni-2013/

Roadshow_JBC_III

Jeden komentář u “Heureka roadshow 2013 se zúčastnily první eshopy”

  1. Dobrý den, kdo bude prosím přednášet? Bude tam i nějaký programátor? Co dovede odpovědět na dost programátorské dotazy, jak vlastně heuréka páruje a další věci.

    Když jsem byla na Workshopu od Heuréky, tak nebyla přednášející schopna reagovat na dotazy z publika úplně ideálně, aby dotazující byl spokojen s odpovědí. Děkuji za info Petra.

Leave a Reply