Pozvánka na ShopRoku Meeting 2012, nemůžete chybět!

U příležitosti vyhlášení prestižní soutěže ShopRoku 2012 Vás srdečně zveme na akci ShopRoku Meeting 2012 – den plný workshopů, oborových novinek a neformálních setkání všech, kteří se snaží český ecommerce trh posouvat dopředu.

Protože si moc nepotrpíme na formality, pojali jsme celou akci trochu jinak. Tomu odpovídá i místo konání v netradičním prostředí staré čističky odpadních vod v Praze v Bubenči. V případě pěkného počasí se některé přednášky budou konat i venku.

Program začíná ve 12:00, takže bude dost času pro všechny mimopražské dorazit a řádně si to s námi užít. Odpoledne plné intenzivních workshopů, kterých se zhostí ti nejlepší lektoři a odborníci na trhu, zahájí úvodní přednášky Jakuba Havrlanta, CEO skupiny Allegro Group, předního ekonoma a hlavního Investment Strategy Managera Raiffeisenbank Aleše Michla a známého investora Pavla Doležala. Další program bude zaměřen na maximálně praktické semináře a workshopy. Těšit se můžete mimo jiné na Davida Špinara, Jana Tichého, Martina Kasu, Jiřího Hlavenkudalší odborníky..

Po nabitém dni budou slavnostně vyhlášeny výsledky soutěže ShopRoku a odstartujeme spolu zahájení hlavní eshopové sezóny.

Poté se můžete těšit na neformální a uvolněný večírek. Shop Roku Meeting není žádný galavečer, ale fajn akce, kde se můžete pobavit s kolegy i konkurenty nebo jen tak pobýt. Speciálním bodem večera je degustace piv malých pivovarů skupiny Lobkowicz a prohlídky prostor historické čistírny odpadních vod, v které se akce koná.

Registrovat se můžete zde, cena za celou akci je 2.500,- Kč bez DPH, zahrnuje parkování, catering po celý den, večeři, degustaci piv, prohlídku muzea čističky odpadních vod a projížďku na raftech v podzemních kanálech čističky 🙂

Na nic nečekejte a registrujte se, kapacita je omezená!

Leave a Reply