Události ČT: varujeme před podvodným e-shopem nakupnicentrum.org

Na základě reportáže v Událostech České televize a mnoha negativních recenzí a diskusních příspěvků na Heurece varujeme před podvodným e-shopem s názvem nakupnicentrum.org.

2011_01_04_grafika-podvodny-eshop-edit

Nakupnicentrum.org sdílející stejný název s jiným zavedeným e-shopem, odlišující se pouze koncovkou domény, dle podvedených nakupujících vyžaduje zaplaceno předem a následně zadržuje neoprávněně finanční prostředky, aniž by uskutečnil objednávku. Policie ČR doporučuje všem podvedeným, aby se přidali k hromadnému trestnímu oznámení na tento e-shop. Varovným signálem mohou být nízké ceny. Doporučujeme před každým nákupem v novém e-shopu prověřit recenze daného obchodu na Heureka.cz, zabere vám to několik minut a v podobných případech ušetříte spoustu peněz, času a nepohody.

2 komentáře u „Události ČT: varujeme před podvodným e-shopem nakupnicentrum.org“

  1. a právě tomu by měla tato služba zabránit a ne až se policie začne starat. Někdy člověk nemá čas a někdy jej ani nenapadne procházet dlouhé minuty recenze, proto by bodl nějaký varovný signál – např. dynamická ikona

    1. Máte pravdu. Do nového detailu obchodu připravujeme aktuální ukazatel, který Vám ihned řekne, jestli v obchodu nakoupit nebo raději najít jiný.

Leave a Reply