Známe vítěze prvního ročníku soutěže ProduktRoku

produktroku-blogDnes jsme vyhlásili výsledky pilotního ročníku nové soutěže ProduktRoku 2010. Cílem tohoto ocenění je vybírat ty nejpoptávanější a nejvyhledávanější produkty dle preferencí nakupujících a inspirovat vás tak při nákupu. Hodnocení za rok 2010 bylo sestaveno podle počtu uživatelů, kteří o produkt projevili zájem v internetových obchodech, podle počtu nákupů v internetových obchodech a celkového hodnocení uživatelů.

Vítězné produkty vyhlašujeme v 16ti kategoriích, zvláště pro české a slovenské spotřebitele. Jako vítěz je označen jednoznačně nejpopulárnější produkt, následují další 4 finalisté bez určení pořadí. Na Slovensku vyhlašujeme pouze vítěze.

Na výsledky se můžete sami podívat na stránkách http://www.produktroku.cz nebo http://www.produktroku.sk a zjistit tak, jestli některý z TOP produktů nemáte již doma. Pokud nemáte, třeba vás zaujmou recenze uživatelů a pořídíte si i vy domů jeden z TOP produktů roku 2010.

Gratulujeme všem vítězným produktům a značkám, v brzké době od nás obdrží ocenění a v neposlední řadě se mohou pyšnit ikonkou, která slouží k propagaci vítězných produktů a finalistů. Tento ročník startujeme jako zahřívací a již na příští rok pro vás připravujeme další novinky a možnosti, jak se do soutěže zapojit!

A nezapomeňte, pokud v obchodě (ať už internetovém nebo kamenném) objevíte výše vyobrazenou ikonku ProduktRoku, pamatujte, že se řadíte mezi další tisíce lidí, které tento produkt zaujal a vypovídá to tak o jeho kvalitě 🙂

Leave a Reply