Velké povánoční slevy i v e-shopech

Velké lednové výprodeje a povánoční slevy se netýkají pouze obchodních domů a kamenných obchodů. Likvidaci skladů za lákavé ceny zahájily i internetové obchody!

2011_01_03_banner-povanocni-soutez-blog

Ne všichni obchodníci jsou však zcela poctiví a známé jsou případy umělého navyšování cen, kdy pak avizovaná sleva není tak úplně slevou, která by zákazníka měla potěšit. Takovýchto „slev“ se při nákupu přes slevový speciál Heureky bát nemusíte. Dlouhodobě sledujeme pohyby cen v mnoha internetových obchodech, podezřelé případy prověřujeme a můžeme vám tak nabídnout přehled reálných slev jakéhokoliv zboží.

To ale není vše! Obchody, které chtějí mít opravdu spokojené zákazníky nabízejí ve spolupráci s Heurekou slevové kupóny. Po zadání příslušného kódu z kupónu tak můžete ušetřit za poštovné, získat peněžní slevu či ušetřit až několik desítek procent z ceny vaší objednávky.

Slevové kupóny i aktuální zajímavé poklesy máme rozděleny přehledně do kategorií dle druhu sortimentu.

A pokud vás nezajímají jen povánoční slevy, ale rádi nakupujete výhodně a za dobré ceny celoročně, můžete poklesy cen pravidelně kontrolovat na http://slevy.heureka.cz či http://zlavy.heureka.sk nebo se jednoduše přihlaste k odběru slevového newsletteru. Ten můžete začít odebírat okamžitě zadáním vašeho e-mailu nebo zvolením této nabídky v profilu na Heuréce. Každé pondělí pak obdržíte do své e-mailové schránky přehled těch nejvyšších poklesů cen, které by vás mohli zajímat a výrazně vám ušetřit prostředky při příštím nákupu.

Přejeme mnoho spokojených nákupů v novém roce 2011!

4 komentáře u „Velké povánoční slevy i v e-shopech“

  1. Slevy na Heurece jsou fajn, ale raději mám slevové portály, kde je na to celý specializovaný web. Na Heurece mam rád dárkového rádce, ten je super.

  2. Pro mě je ideální kombinace Heuréka a k tomu občas mrknout přes nějaký srovnávač na nabídky ze slevových portálů. To je podle mě nejlepší způsob, jak ušetřit maximálně – kombinovat eshopy přes Heureku a k tomu slevové portály přes srovnávače.

  3. Mám ráda Heureku a často jí používám. Kolem Vánoc si to bez Heureky nedokážu představit. 🙂

    Poslední dobou si ale kladu otázku, kam tyhle všechny srovnávače budou směrovat? V poslední 2-3 letech zkrachovaly 2 eshopy, kde jsem nakupovala. Teď vyřizuji povinné ručení a to je podobné. Měla jsem dříve povinné ručení u pojišťovny Direct, ta zkrachovala. Teď se říká, že pojišťovna Slavia není v dobré ekonomické situaci. Nechce se mi kupovat drahé povinné ruční od pojišťoven typu „Česká pojišťovna“. Osobně se obávám, jestli tím tlakem srovnávačů na cenu jsme si trochu neškodili. Osobně Heureku a srovnávače používám často, ale asi je dobré nad tím přemýšlet, kam ten tlak na cenu bude směřovat.

Leave a Reply