Heureka experimentální laboratoř: vyhledávání v recenzích

Z naší Heureka experimentální laboratoře, kde pro vás „vaříme“ různé nové služby a „zlepšováky“, vypouštíme do betatestování novou službu z klávesnic našich programátorů.

Na adrese http://recenze.heureka.cz najdete vyhledávač v recenzích. Prohledáváme nejen statisíce recenzí obchodů a produktů na Heureka.cz, ale i externí recenze z našich partnerských serverů. Pomocí této služby můžete najít třeba všechny recenze na Vodafone 845 nebo jiný produkt, který si plánujete pořídit, a zajímají vás zkušenosti reálných uživatelů. Hledat můžete v recenzích podle názvu produktu/e-shopu nebo jiných klíčových slov. Asi se budete chtít vyvarovat shopům, o kterých zákazníci píší, že už tam nikdy nenakoupí a naopak vás jistě zaujmou shopy, které mají dle zákazníků super rychlé dodání.

recenze-logo

U recenzí produktů můžete názorům přiřazovat váhu dle hodnocení kvality recenze. Celá služba je v současnosti v beta testování, tudíž budeme moc rádi, pokud nám napíšete své zkušenosti a připomínky. Je pro Vás služba užitečná? Orientujete se dobře ve výsledcích? Chybí vám ve výsledcích hledání nějaké důležité údaje? Budeme rádi za vaše postřehy.

Napsat komentář